SONETT Aviváž univerzální 10 l

SONETT Aviváž univerzální 10 l

ZNAČKA: DECODOMA

Cena: 1079.00 CK

Přírodní univerzální aviváž Sonett poskytuje extra péči hlavně choulostivému prádlu, ale je vhodná pro všechny typy látek. Přispívá k vymytí zbytků pracího prostředku a neutralizaci vody při máchání. To ocení především lidé s citlivou pokožkou a alergickými reakcemi. Většina pracích prostředků je totiž zásaditých. Aviváž Sonett rozzáří barvy na oblečení, uhladí a změkčí vlákna.

Přípravek byl testován na kožní snášenlivost, splňuje parametry vegan produktu, nebyl testován na zvířatech, je dobře odbouratelný v přírodě, obal je z recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Balení 10 l vystačí až na 250 pracích dávek. Pro snadné nalévání doporučujeme přikoupit Sonett kohoutek na kanystry.

Použití
Aviváž je vhodná na všechny prací programy. Je možné ji použít na barevné prádlo, vlnu i hedvábí.

Dávkování
Na 4,5 kg prádla přidejte do zásobníku pračky 40 ml aviváže.

Bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu. Nepoužívejte na vápenaté povrchy jako je mramor, umělý kámen, beton, vápenec apod. Způsobuje vážné podráždění očí.. 

Složení
15-30 % kyselina citronová, 5-15 % rostlinný alkohol, voda

 

Použité suroviny představují co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Aviváž neobsahuje parfemaci, fosfáty, enzymy, protispékavé látky, plnidla a optické rozjasňovače. Vhodné pro ČOV.

SONETT Aviváž univerzální 10 l e-shop >>


Další produkty ve stejné kategorii:
SONETT Prací prášek na barevné a bílé 10 kg

SONETT Prací prášek na barevné a bílé 10 kg

Prací prášek je určen pro univerzální použití na barevné a bílé prádlo při teplotě praní 40-95 °C. Jeho účinnou složkou je vysoký obsah přírodního mýdla v BIO kvalitě, díky němuž se prášek snadno rozpouští a nebude vám zanechávat.. Více informací >>